Spotkanie Kółek Różańcowych – 12 grudnia

12 grudnia – w sobotę o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie naszych Kółek w salce w Parafii Zesłania Ducha Świętego, ul. Żeromskiego 6, w Otwocku. Tego dnia nastąpi także zmiana Tajemnic Różańcowych (sprawdź >>>).
Jak zawsze wielka prośba do Was ? zabierzcie proszę coś do picia, jedzenia. Mile widziane ciasteczka, ciasto, owoce.

Zapraszamy w drugą niedzielę miesiąca tj 13 grudnia do Kościoła Wszystkich Świętych na Placu Grzybowskim 3/5 w Warszawie o godzinie 17.45 na wspólne odmawianie Różańca. Odmówimy go w intencjach Kółek Różańcowych z Modlitwapomaga.pl oraz w intencjach wszystkich Osób, które do nas dołączą. Później zostanie odprawiona Msza Święta. Prosimy o zajmowanie miejsc w ławkach po lewej stronie na początku Kościoła. Po modlitwie możemy wybrać się razem na kawę i ciastko.

Intencje na grudzień:
– ogólna: abyśmy wszyscy mogli doświad­czać miłosierdzia Boga, który wciąż niestrudzenie nam przebacza.
– misyjna: aby rodziny, w szczegól­ny sposób te, które cierpią, znajdowały w narodzi­nach Jezusa znak niezawodnej nadziei.
– nasza: o potrzebne łaski dla Ks. Ireneusza, każdego z nas oraz osób, które były w Kółku Różańcowym lub z pewnych względów nie zdecydowały się dołączyć oraz w intencji osób samotnych, aby doświadczyły miłości Bożej i ludzkiej.
– dziękczynna: za ludzi, których spotykamy na naszych drogach.

Proszę wszystkich o modlitwę w powyższych intencjach w dniu 13 grudnia o godzinie 17:45.
Kochani, pamiętajcie, jak mawiał O.Pio, że Pan nigdy nie obciąża nas ponad to, co jesteśmy w stanie znieść 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *