KORONKA Do Krwawych Łez Matki Bożej

KORONKA Do Krwawych Łez Matki Bożej

O Jezu, przybity do krzyża! Padamy do Twoich Stóp i składamy Ci w ofierze Krwawe Łzy Tej, która z najwięk­szą miłością współbolała z Tobą, towarzysząc Ci na Twej bolesnej drodze krzyżowej. Spraw, o Dobry Mistrzu, aby­śmy z miłością pojęli wymowę Krwawych Łez Twojej Najświętszej Matki, a pełniąc Twą Świętą Wolę tu na zie­mi, stali się godnymi wielbić Cię i czcić przez całą wiecz­ność w Niebie. Amen.

Na dużych paciorkach:

O Jezu, spójrz na Krwawe Łzy Tej, która umiłowała Cię najmocniej tu na ziemi i nadal najgoręcej miłuje Cię w Niebie.

Na małych paciorkach: (7x)

O Jezu, wysłuchaj prośby nasze – przez Krwawe Łzy Twojej Najświętszej Matki.

Na zakończenie:

(3x) „O Jezu spójrz…”

Modlitwa

O Maryjo, Matko Boleści, Matko Litości, Matko Miło­sierdzia! Zjednocz nasze prośby ze swoimi prośbami, aby Twój Boski Syn Jezus, którego wzywamy, wysłuchał na­sze wołanie, a przez przyczynę Twoich Matczynych Krwa­wych Łez, udzielił nam łask, o które Go błagamy i doprowa­dził nas do szczęścia wiecznego. Amen. Twoje Krwawe Łzy, o Matko Bolesna, kruszą moc szata­na! O Jezu, zakuty w kajdany, przez Twoją Boską łagodność uchroń świat przed zagładą! Amen.

 

Koronkę do N.M.P. od Łez podyktował Pan Jezus S. Amalii w Brazylii 8.11.1929 r. Pan Jezus powiedział: „Módl się do Mnie przez Łzy Mojej Matki. O cokolwiek ludzie Mnie będą prosić przez Łzy Mojej Matki, chętnie im tego udzielę. (…) innym razem, do tej siostry przyszła Matka Boża. Trzymając Różaniec (Koronkę) której paciorki lśniły jak słońce i były białe jak śnieg powiedziała; „Oto Różaniec Łez Moich… Syn Mój chce Mnie uczcić w szczególny sposób i z radością udzieli wszelkich łask za przyczyną Moich Łez. Różaniec (Koronka) ten posłuży do nawrócenia wielu grzeszni­ków, a zwłaszcza opętanych przez diabła”. Matka Boża wyraziła życzenie aby w każdej rodzinie i klasztorach, uważano sobie za obowiązek miłości odmawiać „Koronkę do Leź” o 7-mej wieczorem… Stolica Apostolska 15.V. 1934 r zatwierdziła nabożeństwo

.Koronka ta ma wielką potęgę i moc. 21.IX. 1982 r. płakała Matka Boża krwawymi Łzami w figurze „Róży Duchownej” we włoskiej miejscowości Erbano. Powiedziała: „Odmawiajcie Koronkę do Krwawych Łez! Rozpowszechniajcie ją! Zły duch musi uchodzić z tego miejsca gdzie odmawiana jest ta Koronka.

14 odpowiedzi na “KORONKA Do Krwawych Łez Matki Bożej”

 1. Matko Boża Płacząca Krwawymi Łzami ?proszę o Cud uzdrowienia dla mojej bratowej Iwony z nieuleczalnej choroby z którą zmaga się już kilka lat ?Dziękuję Ci Matko Boża za każdy przeżytych z Tobą dzień? Z Panem Bogiem?? ?

 2. Matko Boza przez Twoje Krwawe Lzy prosze Cie w intencji blagalnej o powrot do zdrowia dla syna oraz o madrosci i pomyslnosc w jego i moich sprawach.
  Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.

 3. Matko Boza prosze Cie przez Twoje Krwawe Lzy w intencji blagalnej o powrot do zdrowia dla syna oraz o pomoc w nauce i Dary Ducha Sw.w zdaniu egzaminow/o odzysaknie pieniedzy dla nas/.O pomoc Twoja w odbyciu stazu.
  Uchron nas Matko od nieszczesc i koronawirusa,jak tez od nieprzyjaciol.
  Dziekuje bardzo.

 4. Matko Boza przez Twoje Krwawe Lzy prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia syna oraz o madrosc i pomyslnosc w jego i moich wszystkich potrzebach”zawodowych,urzedowych,motoryzacyjnych,mieszkaniowych/o udaremnienie zla ze strony nieprzyjaciol/,osobistych.
  Dziekuje bardzo za modlitwe.

 5. Modle sie do Ciebie Jezu przez krwawe łzy Twojej Matki o uzdrowienie i o łaskę dla mojego syna,zeby stał się dobrym człowiekiem i znalazł drogę do Ciebie Panie.

 6. Pokochałam tę koronkę i odmawiam ją. Mam jednak pytanie – przeczytałam, że powinno się ją odmawiać ,,o godzinie 7 wieczorem,, czy to znaczy że naprawdę trzeba ją odmawiać o tej porze czy można w dowolnym momencie ja odmówić. Znajoma mówi, że jak ją odmawiam o innej porze to niedobrze bo moje intencje nie będą wysłuchane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *