Godzina Łaski dla całego świata – 8 grudnia

„Godziny łaski dla całego świata” ujęte w książce ks. A.N. Weigela „Maria Rosa Mistyka, Montichiari – Fontanele.”

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono godzinę łaski dla całego świata”.
Chodzi o to, aby od godziny 12:00 do 13:00 modlić się w kościele i odmawiać Różaniec Św., Koronkę do Bożego Miłosierdzia i inne modlitwy. Jeśli jest możliwość, to możemy uczestniczyć w tym czasie we Mszy Św. Jeśli ktoś nie może w tym czasie pójść do kościoła, to może modlić się tam, gdzie się znajduje.
„Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Pan, Mój Boski Syn Jezus okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za swych grzesznych braci.”
W późniejszych objawieniach „Godzina łaski dla całego świata” została rozciągnięta na cały dzień. Nie lekceważmy próśb Matki Najświętszej. Jak posłuszne, wierne dzieci – trzymajmy się Niepokalanej i bądźmy jej wierni. Wiemy o tym, że wypełniając jej życzenia, które mobilizują nas do modlitwy i pokuty realizujemy przykazanie miłości Boga i bliźniego, okazujemy miłosierdzie.

(źródło: „Modlitwa Ofiara i Pokuta jedyną drogą do prawdziwego życia w Bogu” – zbiór modlitw Wspólnoty Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *