Aktualności: Kwiecień

Wspomnienia patronów Kółek Różańcowych

11 KWIETNIA (W ZAKONIE PASJONISTÓW ? 16 MAJA) ? WSPOMNIENIE ŚW. GEMMY GALGANI
Od dzieciństwa lubiła rozważać mękę Jezusa Chrystusa. Prowadziła życie nieskazitelnie czyste i gorąco pragnęła znaleźć się w niebie. Miała szczególne nabożeństwo do Najświętszego Sakramentu i Jezusa Ukrzyżowanego. Obdarzona nadprzyrodzonymi darami, ofiarowała samą siebie Bogu w intencji nawrócenia grzeszników. Więcej informacji na temat Świętej znajdziemy na stronach:

SANT?EGIDIO ? WSPARCIE W CZASACH KORONAWIRUSA

Konsekwencje pandemii koronawirusa mocno dotykają osoby bezdomne. I nie chodzi tylko o możliwość zakażenia, ale przede wszystkim o dramatyczny brak podstawowych artykułów, w tym żywności. Jeżeli chciałbyś zostać wolontariuszem i pomóc w pakowaniu żywości proszę skontaktuj się wysyłając maila na adres santegidio.waw@gmail.com

Istnieje tez możliwość wsparcia finansowego poprzez stronę:

INTENCJE: Kwiecień

Intencja powszechna: Wyzwolenie od uzależnień. Módlmy się, aby wszystkie osoby pod wpływem uzależnień otrzymały pomoc i były otoczone opieką.
Nasza: O wypełnienie się woli Bożej w naszym powołaniu, o łaskę prawdziwego nawrócenia dla nas i przyjmowania Komunii Świętej.

Drodzy, w tym trudnym czasie otoczmy szczególną modlitwą księdza Ireneusza i Jego posługę, a także polecajmy Bożej Miłości i Miłosierdziu wszystkich nas i naszych Bliskich, a szczególnie służbę zdrowia.

Przez najbliższe trzy miesiące kwiecień, maj, czerwiec dołączamy do naszej
modlitwy intencje o łaskę ustania epidemii oraz o potrzebne łaski dla każdego z nas w trudnym czasie.

Prośmy również o łaskę uzdrowienia dla Aliny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *