Aktualności: Styczeń

WSPOMNIENIE PATRONA KÓŁKA RÓŻAŃCOWEGO

22 stycznia ? św. Wincenty Pallotti
Włoski ksiądz katolicki, założyciel Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego (ZAK), którego integralną częścią są pallotyni (SAC) i pallotynki.

24 STYCZNIA 2019, GODZ 18:00 – SPOTKANIE OPŁATKOWE KÓŁEK RÓŻAŃCOWYCH
Serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie opłatkowe z Ks. Ireneuszem, które odbędzie się w restauracji Ambasada ul. Foksal 1 (na samym końcu ulicy Foksal za szlabanem po prawej stronie, jest tam możliwość zaparkowania samochodu). Proszę abyście informacje o tym kto co przyniesie do jedzenia przesyłali do Elwiry. Mile widziane wszelkie słodkości, sałatki i pyszności nie wymagające podgrzewania.

PIERWSZA NIEDZIELA MIESIĄCA ? MSZE ŚW. W INTENCJACH CZŁONKÓW KÓŁEK RÓŻAŃCOWYCH
W każdą pierwszą niedzielę miesiąca ks. Ireneusz odprawia Msze Św. w intencji Kółek Różańcowych. Jeżeli macie jakieś intencje to prześlijcie je na Ireklukanowski@interia.pl, a ks. Ireneusz dołączy je do intencji tej Mszy Św.

MSZE ŚW. ? SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY PRZY VIA MERULANA W RZYMIE
Zainteresowanych informujemy, że w wyżej wspominanym kościele, gdzie znajduje się cudowna ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy, istnieje możliwość zamawiania intencji mszalnych. Szczegóły znajdują się poniżej.

INTENCJE: Styczeń

Intencja ewangelizacyjna: Za młodzież, szczególnie z Ameryki Łacińskiej, aby idąc za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do niesienia światu radości Ewangelii.

Nasza: O łaskę uwolnienia, nawrócenia dla osób, które świadomie lub nieświadomie wchodzą w sprawy okultystyczne.
Módlmy się również o łaskę rozeznania dla Bogu wiadomej koleżanki z Kółka w Bogu wiadomej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *