Spotkanie Kółek Różańcowych

Witajcie Kółkowicze,

Kolejne nasze spotkanie i Zmiana Tajemnic Różańcowych odbędzie się w dniu 6 września (niedziela) o godzinie 12.00 . Zaczynamy Mszą Świętą w Europejskim Centrum Zdrowia ul. Borowa 14/18 w Otwocku. 

Po Mszy Świętej będzie ognisko u Malwiny i Krzysztofa.

 Polecam również wybrane świadectwa z Książek Księdza Ireneusza Łukanowskiego SAC.

http://www.modlitwapomaga.pl/2015/08/20/wybrane-swiadectwa-z-ksiazek-ks-ireneusza-lukanowskiego-sac/

Dla Kółek Różańcowych jest 20 % zniżki na książki i audiobooki. http://www.modlitwapomaga.pl/2015/08/19/ksiazki-i-audiobooki-ks-ireneusza-lukanowskiego-sac/

Intencje na wrzesień 2015:

ogólna: Aby wzrastały możliwości kształcenia się i pracy dla wszystkich ludzi młodych. misyjna: Aby katecheci byli w swoim życiu konsekwentnymi świadkami wiary, którą głoszą. nasza: O dar przebaczenia sobie, naszym bliźnim oraz o wiarę w to, że Boże Miłosierdzie jest nieskończenie większe od naszych grzechów.

Proszę o modlitwę w dniu 13 września o godzinie 15.00 w intencji wszystkich członków Kółek i ich intencjach.

Poniżej kilka dodatkowych informacji dla nasz Wszystkich. | Cele Kółek Różańcowych: 1.Umocnienie wiary w duszach wiernych. 2. Modlitwa w intencjach Kościoła, Ojca Świętego, o pokój i nawrócenie grzeszników przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej. 3. Obrona przed duchowymi zagrożeniami. 4. Ożywienie działalności apostolskiej.

 Obowiązki Uczestników Kółek Różańcowych: 1. Odmawianie codziennie jednego dziesiątka Różańca. 2. Przynajmniej raz w roku udział w spotkaniu Kółka Różańcowego. 3. Częste przystępowanie do Sakramentów świętych oraz udział w nabożeństwach maryjnych. 4. Szerzenie czci Maryi przykładem życia i działalnością apostolską. 5. Odważne stawanie w obronie wiary i Kościoła. 6. Udział w pogrzebie zmarłego członka ŻR oraz modlitwa za spokój jego duszy.

 Obowiązki Opiekunów Kółek: 1. Informowanie o spotkaniach członków Kółek. 2. W przypadku odejścia któregoś z członków odmawianie za tą osobę jej dziesiątki do momentu, do kiedy nie znajdziemy na jej miejsce nowej osoby.

 Pozdrawiam Was,

Z Panem Bogiem,

Jola Górska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *