O spotkaniu…

Dnia 27.06.2015, w naszych Kółkach, nastąpiła zmiana Tajemnic Różańcowych.
Tego dnia mieliśmy również możliwość spotkania się w domu Malwiny i Krzysztofa i spędzenia wielu pięknych i owocnych chwil.

Dla niektórych sama droga na spotkanie była już przygodą, a inni dotarli bez najmniejszych problemów.
Po godzinie 11:00 wszyscy byli już w ogrodzie za domem, gdzie na tarasie przygotowany został pięknie udekorowany ołtarz. Po chwili gwaru i powitaniach rozpoczęła się Msza Święta w intencji naszego kolegi Ś.P Rafała Aniołkowskiego.

Z homilią Ks. Ireneusz postanowił wyjść przed ołtarz, aby dotrzeć z nauką do każdego, nawet najbardziej oddalonego gościa.

Spotkanie Kółek Różańcowych
Spotkanie Kółek Różańcowych

Dopełnieniem całej Eucharystii było błogosławieństwo indywidualne. Po Mszy Świętej odmówiliśmy 10 Różańca. Po modlitwie postanowiliśmy także uczcić imieniny Księdza wspólnym śpiewem i życzeniami.

Druga część spotkania odbyła się przy syto zastawionych stołach, rozpalonym ogniu, naostrzonych patykach i wyjątkowych deserach. Luźna atmosfera sprzyjała pogawędkom, wspominkom oraz snuciu planów na przyszłość. To w tym czasie padła propozycja wspólnego uczestnictwa w rekolekcjach ?Jezus na stadionie?, wyjazdu do Gietrzwałdu, czy zorganizowaniu pielgrzymki do Medjugorie.

Uważam, że ten dzień był przepełniony radością i pełnią głębokich przeżyć zarówno duchowych jak i towarzyskich. Ogromną dumą przepełniał mnie widok tak wielu dzieci, które uczestniczyły z rodzicami w spotkaniu naszej wspólnoty. Nasza przyszłość jest w ich rączkach pięknie złożonych do modlitwy oraz gotowych do pełnej energii zabawy!

Pełnia uczuć, które zostały zdeterminowane poprzez wspólną liturgię, wspaniałych ludzi wkoło, cudowną atmosferę oraz przepiękne widoki, zostanie w mojej pamięci na długo. Życzę nam wszystkim, aby każde przyszłe spotkanie przynosiło tak wiele radosnych owoców!

Maja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *