Nowenna + spotkanie

Moi Drodzy,

Jak już zapewne część z Was widziała na FB, chcielibyśmy odmówić Nowennę Pompejańską w intencji naszego Księdza Ireneusza i Księdza Sławka, który był z nami na pielgrzymce w Wilnie. Potrzebujemy 40 osób, które przez 54 dni będą odmawiały dodatkową 10 Różańca. Zainteresowanych proszę o kontakt do Elwiry.

Modlitwę błagalną i dziękczynną Nowenny zgodził się odmawiać Robert D. Pamiętajcie proszę również o intencjach na kwiecień.

Kwiecień
ogólna: Aby ludzie nauczyli się szanować świat stworzony i strzec go jako dar Boży.
misyjna: Aby prześladowani chrześcijanie odczuwali pocieszającą obecność zmartwychwstałego Pana i solidarność całego Kościoła.
nasza: Rozwój oraz jedność osób z Kółek Różańcowych i łaskę wypełniania woli Bożej w naszym życiu oraz o trwanie w miłości Bożej i łaskę uświęcającą czyli o częste przyjmowanie Komunii Świętej.

 I ostatnia propozycja dotycząca spotkania ? w najbliższą niedzielę. Jest pomysł, żeby iść razem do kina na film ?Bóg nie umarł?. Dajcie znać do piątku włącznie, czy macie ochotę spędzić właśnie tak niedzielny wieczór. Fim jest grany w Kinie Wisła ? 26.04. godzina 18:15.   http://www.novekino.pl/kina/wisla/repertuar.php?data=2015-04-26

 Pozdrawiam Was,

Jola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *