Rozwoj Duchowy… rekolekcje, wspólnoty

DLA DUSZY I CIAŁA… POST DANIELA

Człowiek jest jednością duszy i ciała. Tak naucza Kościół i na tym zbudowano kulturę europejską. Ale co to znaczy w codziennym życiu? Jesteśmy ludźmi ? mamy duszę i ciało? A skoro tak, to trzeba liczyć się z konsekwencjami tego faktu. Kiedy ciało i duch harmonizują ze sobą człowiek promienieje zdrowiem. Kiedy natomiast jedno szwankuje ? niebawem zaczną się problemy i z drugim. Zapraszamy na rekolekcje apostolskie w duchu św. Wincentego Pallottiego połączone z kuracją oczyszczającą organizm (post Daniela) opartą na diecie warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej.

http://www.cam.pallotyni.pl/

 

W CISZY CZYLI…  REKOLEKCJE IGNACJANSKIE

Każdy Uczestnik rekolekcji poprzez Ćwiczenia Duchowne i modlitewną adorację może w promieniach Miłosierdzia Bożego na nowo odkrywać sens i cel swojego życia.Każdy Uczestnik rekolekcji, prowadzony drogą duchowego doświadczenia św. Ignacego Loyoli. Ćwiczenia duchowne przeżywane są z zachowaniem pełnego milczenia.

http://www.zawierzanki.pl/

 

DLA MAŁŻEŃSTW … DOMOWY KOŚCIÓŁ

Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie pomaga małżonkom sakramentalnym czerpać z łaski i mocy sakramentu małżeństwa, uczy jak żyć tym sakramentem i celebrować go przez całe życie. Łączy on w sobie charyzmaty Ruchu Światło-Życie i międzynarodowego ruchu małżeństw katolickich Equipes Notre-Dame, od którego przejął ideał duchowości małżeńskiej, czyli dążenia ku Bogu w jedności ze współmałżonkiem.

http://www.dk.oaza.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *